Виглядає моторошно! Роботи замінили охоронців на заводі в Кореї

Андроїди з штучним інтелектом і автономною навігацією заступили на службу на заводі Kia в Південній Кореї
Робот-охоронець Factory Safety Service Robot
Робот-охоронець Factory Safety Service Robot

В кінці минулого року Hyundai купила виробника роботів Boston Dynamics майже за мільярд доларів. Багато хто пам'ятає милих танцюючих металевих собак цієї компанії, а на днях був офіційно представлений новий робот-охоронець.

Андроїд для забезпечення безпеки промислових об'єктів отримав назву Factory Safety Service Robot (далі – просто Robot).

Реклама

Роботи вже заступили на тестову "службу" на завод Kia в Південній Кореї.

Що за робот-охоронець. В основі андроїда лежить чотириногий робот Spot виробництва Boston Dynamics з штучним інтелектом, автономною навігацією і технологіями віддаленого управління.

Реклама

"Robot – наш перший спільний проєкт з Boston Dynamics. Цей андроїд здатний виявляти ризики та забезпечувати безпеку співробітників на промислових об'єктах, – цитує KIA заяву Хюн Дон Чжина, керівника лабораторії робототехніки Hyundai Motor Group.

"У рамках безперервного партнерства з Boston Dynamics ми також будемо й надалі розвивати інтелектуальні сервісіи, які допомагають розпізнавати загрози на промислових об'єктах і підтримують безпечні умови праці".

За допомогою вбудованого тепловізора і 3D-лідара Robot здатний виявляти людей, відслідковувати підвищення температури до небезпечних значень і ризики виникнення пожежі.

Реклама

А також визначати, закриті двері чи ні.

Новим роботом можна керувати дистанційно за допомогою безпечної веб-сторінки, на якій у прямому ефірі транслюються його переміщення територією заводу.

Завдяки своєму штучному інтелекту Robot здатний виявляти джерела небезпеки і посилати співробітникам сигнали тривоги через веб-сторінку.

Андроїд може в реальному часі пересилати фотографії того, що відбувається на виробничому майданчику, відправляти журнал дій в центр управління, а також оперативно приходити на допомогу в разі надзвичайної ситуації, подаючи звуковий сигнал тривоги на веб-сторінці, через яку здійснюється управління.

Чотириногий робот здатний переміщатися у вузьких просторах і розглядати "сліпі зони", недоступні для людського ока.

Robot оснащений різними системами, призначеними для автономного патрулювання промислових об'єктів. До них відноситься функція управління завданнями і технологія машинного зору на основі нейронних мереж.

Андроїд здатний розпізнавати людей, у нього є тепловізор для виявлення місць з підвищеною температурою, лідар для розпізнавання відкритих дверей, а також система навігації, що дозволяє роботу самостійно переміщатися по позначених ділянках промислового об'єкта.

Під час тестової експлуатації на заводі Kia в Південній Кореї компанія використовуватиме нового робота для нічного патрулювання, після чого оцінить концепцію андроїда, його ефективність і придатність, перед тим як розширити зону патрулювання і розглянути можливості його застосування на інших промислових об'єктах.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Life Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Life Сьогоднi на Google News

Далі по темі

Новини про технології та гаджети
Показати більше
Реклама
Останні новини
Більше новин
Податками по цифровізації
Що буде з 4G та 5G в Україні
Лови зв'язок!
Краса космосу
Кращі астрономічні фото
Фото кільцевого сонячного затемнення в Тибеті виграло головну нагороду
Переможці в інших номінаціях
Кращі камерофони 2021 року
Смартфоні з кращою камерою
1
Huawei P50 Pro Huawei P50 Pro
144
2
Xiaomi Mi 11 Ultra Xiaomi Mi 11 Ultra
143
3
Huawei Mate 40 Pro+ Huawei Mate 40 Pro+
139
4
Apple iPhone 13 Pro Apple iPhone 13 Pro
137
5
Huawei Mate 40 Pro Huawei Mate 40 Pro
136
Весь рейтинг
Опитування
Цитата дня

Робочі місця з підприємств і з офісу перенесуть в будинок — це, мабуть, найбільш дивна особливість цивілізації Третьої хвилі

Елвін Тофлер «Третя хвиля», 1980 Американський футуролог, соціолог, філософ
Тест-драйв
Найдорожчий спорткар Києва
14 тисяч гривень за 60 хвилин
І як воно?

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти